Darmowa wycena

Twój telefon przestał działać albo nie funkcjonuje na najwyższych obrotach? Jednocześnie nie masz pewności, czy jego naprawa jest opłacalna i czy nie lepiej wymienić urządzenie na nowy model? U nas nie musisz już dłużej się zastanawiać! Bezpłatnie przeprowadzimy diagnozę oraz wycenimy koszty naprawy. Natomiast to, czy jej się podejmiemy, zależy wyłącznie od Ciebie!

  • Darmowa wycena kosztów naprawy w naszym serwisie telefonów we Wrocławiu.
  • Darmowa wycena online – wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.
  • Przystępujemy do pracy dopiero wtedy, gdy zaakceptujesz koszty naprawy.

Formularz wyceny:

Wypełnij poniższe pola tylko w przypadku chęci zamówienia kuriera.

Zamawiamy kuriera dopiero po akceptacji mailowej przygotowanej wyceny.
Rozmawiałeś już z naszym pracownikiem lub nie chcesz czekać na wycenę mailową.
Pamiętaj koszt kuriera zwrotnego wynosi 20,00 zł.
Wypełnij dane i zamów kuriera.

Zbita szybka w telefonie

Zbita szybka, czy zepsuty wyświetlacz? W trakcie darmowej diagnostyki ocenimy stan Twojego urządzenia. Upadek telefonu z wysokości nie zawsze musi oznaczać, że sprzęt nie jest już w stanie funkcjonować. Podczas naprawy wyświetlacza LCD stosujemy wyłącznie oryginalne, wysokiej jakości komponenty.

Wymiana baterii

Twój telefon nie ładuje się albo bardzo szybko rozładowuje się? Zrobimy wszystko, aby przywrócić mu moc! Stosujemy wyłącznie oryginalne części do telefonów, które gwarantują bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość. Nowa bateria zapewni maksymalną wydajność urządzenia.

Zalany telefon

Nie w każdej sytuacji zalanie telefonu oznacza konieczność wymiany na nowy model. Nasi specjaliści posiadają bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w obszarze napraw telefonów. Podejmujemy się wyzwań i staramy się „uleczyć” nawet te z pozoru beznadziejne przypadki. 

Oryginalne części stosowane do naprawy

Podczas naprawy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, oryginalne części do telefonów, pochodzące od renomowanych, popularnych na całym świecie marek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, która przekłada się na trwałość i wydajność urządzenia.

Naprawa wysyłkowa

Twój telefon zepsuł się, a Ty nie jesteś w stanie przyjść do naszego serwisu telefonów we Wrocławiu? Nic nie szkodzi! Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy naprawę wysyłkową. Wystarczy, że zapakujesz uszkodzone urządzenie, a my zajmiemy się resztą. 

Shopping Cart
Przewiń do góry